Books on väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud ärihaldustarkvara


Teade Booksi vanematele - aastase lepinguperioodiga - kasutajatele:
Alates märtsist 2017 on võimalik Booksi kasutada kõikidel klientidel ühtse kehtiva hinnakirja alusel. Samas käimasolev lepinguperiood kestab samadel hinnatingimustel kuni perioodi lõpuni, välja arvatud juhtumil kui klient soovib uuemat 8.3 versiooni. Kõikidele pakutakse sõltumata Booksi versioonist kasutustasude osas 
kuupõhist arvlemist, samas soovi korral võib ka senise mudeli järgi kogu aasta eest ette tasuda. Kui oled uus klient, siis saad kohe kasutama hakata käibelolevat ametlikku versiooni (teate kirjutamise hetkel 8.3), serveri ülesseadmise pärast muretsema ei pea kuna see majutub pilves ning uue hinnakirja kasutustasudes sisalduvad ka pilveteenuse tasud.


 • Booksi põhipakett sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt kanne pearaamatusse.

 • Books on pidevas arenduses olev tarkvara, millelel kõik vajalikud seadusest tulenevad nõuded programmeeritakse operatiivselt juurde. Nii näiteks on võimalik SEPA maksefailide koostamine, e-arvekeskuse kaudu arvete edastamine/vastuvõtmine oma kontaktidega ning toimib ka uue käibemaksudeklaratsiooni KMD INF lisa 1 - üle 1000€ tehingute aruanne kui ka ekspordiliides Maksuameti jaoks, samuti uued sõiduautode käibemaksu arvestuse muudatused.
 • Books on valmis 2017 aastal teatud juhtudel  (riigi osalusega firmad ja asutused) kohustuslikuks e-arvete edastamiseks ja vastuvõtmiseks

Books võimaldab endal disainida arvete väljatrükipõhjasid, lisades sinna ettevõtte logo ning just teie ettevõtte spetsiifikast tulenevalt vajalikud andmed. Vastavalt vajadusele võite trükkida dokumente just endale vajalikus keeles.
Booksiga saad lihtsalt jälgida oma kulutusi, sisestada ostuarveid ning sooritada pangamakseid.
Booksi põhjalik aruandlus võimaldab saada selge ülevaate oma müüginumbritest, ostudest ning ettevõtte kasumlikkusest. Aruandeid saad otse välja trükkida, aga ka salvestada PDF’i või Exceli formaati edasiseks analüüsiks.
Booksi on võimalik vajadusel lisada uusi ettevõtteid või kasutajaid. Lisatavate kasutajate või ettevõtete arv ei ole piiratud.
Booksi võid kasutada eesti -ja venekeelsena. Lisavõimalusena saadaval ka inglise keelne kasutajaliides.
Books sisaldab erinevaid E-teenuseid, millega muudad enda töö efektiivsemaks ja effektsemaks.
Books sisaldab kohe stardipaketis võimalust interneti kaugjuurdepääsuks!

    Maksumus 1 kasutajaga stardipaketil koos pilveteenusega alates 29 EUR  / KUU
    Hinnale lisandub käibemaks
 

 • Põhipakett on täiendatav paljude lisavõimalustega:


Logistikamoodul
võimaldab saada lihtsalt ülevaate oma erinevate artiklite laoseisust ning kaupade täiendamisvajadusest. Võite kasutada piiramatul arvul erinevaid ladusid ning saada ülevaadet artiklite, artikliklasside ning osakondade lõikes. Samuti võimaldab see koostada ostutellimusi tarnijatele.
Müügihalduse moodul koondab endas erinevaid müüki toetavaid registreid nagu Pakkumised, Müügitellimused, Hinnad ning kliendikirjad. Pakkumistel saab vastavalt kliendi soovitud pakkumisele registreerida kliendi ning soovitavate kaupade ja teenuste andmed ning hinnad. Pakkumistest saab ühe nupuliigutusega koostada Müügitellimusi ehk tellimuse kinnitusi ning nendest omakorda Lähetus.
Müügihalduse moodulis on registreeritud ka erinevad hinnakirjad ja hinnaalandusreeglid. 
Põhivarade moodul võimaldab pidada arvestust ettevõtte põhivarade üle ning koostada automaatselt amortisatsiooni kandeid pearaamatusse.
Kulutuste moodul võimaldab pidada arvestust aruandvate isikutega, aga ka sisestada sõidulehti ettevõtte autode kohta.
Palgamooduli abil saate arvestada ettevõtte töötajate töötasusid ning esitada maksuaruanded Maksu- ja Tolliametisse. Palgamooduli dokumentidest koostatakse kanded automaatselt pearaamatusse.
 

 • See ei ole veel kaugeltki kõik, lisanduvad mitmed olulised vertikaallahendused erinevate ettevõtlusvaldkondade mugavamaks jälgimiseks/kajastamiseks:


Books sisaldab integreeritud Kliendihaldustarkvara (CRM), mis võimaldab lihtsasti välja saata kliendikirju, jälgida klientide ostuharjumusi, aga ka talletada kogu kliendiga seotud suhtluse.
Korteriühistu moodul on raamatupidamisega integreeritud üüriavestusvahend korteri- ja elamuühistutele. Moodul võimaldab näitude ja kulutuste kaartide alusel genereerida automaatselt arveid ning neid korteriomanikele e-mailile saata. Samuti on arvestatud korteriühistute spetsiifiliste aruandlussoovidega.
Kassamüügi (POS) moodul sisaldab kogu vajalikku jaemüügi funktsionaalsust. Kassamoodul on täielikult integreeritud pearaamatu ja laomooduliga, nii on pidevalt võimalik saada reaalajas  ülevaade ettevõtte müügist või laoseisust, aga ka kliendi spetsiifilistest andmetest.
Ressursiplaneerimise moodul võimaldab saada ülevaadet ettevõtte erinevate ressursside nagu töötajad, seadmed, ruumid jne. ajakasutusest.  Võib sisestada erinevate seadmete võimalikud tööajad ning neid vastavalt vajadusele reserveerida.
Projektiarvestuse moodul võimaldab lisaks finantsobjektidele täiendavat võimalust pidada arvet erinevate projektide kasumlikkuse kohta, samuti planeerida projektiga seotud inimeste tööd ning pidada ajatabeleid. Vastavalt projekti kokku lepitud eelarvele ja tehtud töödele võib kliendile automaatselt arveid koostada.
Komplekteerimise moodul võimaldab lahendada lihtsamate nõudmistega tootmisettevõtte äriprotsessi kajastamise. Võib sisestada erinevaid toodete retsepte ning vastavalt nendele koostada automaatseid laokandeid.
Lepingute moodul võimaldab lihtsalt koostada perioodilisi arveid korraga paljudele klientidele. Lepingule saab sisestada erinevaid tooteid või teenuseid ning koostada tellimuse kinnitusi või arveid vastavalt kehtivatele hindadele.

Tõmba enda arvutisse Books demo (sobiv nii Windows kui Mac OS X)  : DEMO TÕMBAMINE

NB! SEE ON DEMO! Antud versioon ei ole mõeldud igapäevatööks  kasutamiseks! Lisaküsimuste tekkimisel palun võtke ühendust info@bautman.ee


Books by HansaWorld eestindaja ja jaotaja on Excellent Business Solutions Eesti AS 

Pakume teenuseid:

 • Programmide installeerimine, ka keerukamaid lahendusviise nõudvate server / klient lahenduste osas
 • Abi versioonide uuendamisel ja andmete konverteerimisel - näiteks vanematest versioonidest või hoopis kolmandast majandustarkvarast andmete ületoomisel
 • HansaWorld kogu tooteperekonna ning Taavi Palk palgaarvestustarkvara juurutusabi kiireimal võimalikul viisil
 • Majandustarkvara andmebaaside pilvemajutus ja pilvehalduri teenused
 • Blanketikujundus, näiteks arvete ja pakkumiste dokumendimallid
 • Muud erinevad teenused, näiiteks e-arvete liikluse seadistamine, muudatused uuenevate seadustega seoses 
 • Andmebaaside korrastus- ja hooldustööd, ka Mac OSX ja Linux käsurea serveritel
 • Vertikaallahenduste kohandamine vastavalt kliendi vajadustele, näiteks "rätsepatöö" tootmisettevõttele, hotellibroneeringud, tsekiprinterisse trükkimine, etiketiprinteri seadistamine otse HansaWorldist ribakoodide trükkimiseks, toodete komplekteerimine, ladude süsteem jpm
 • Erilahenduste programmeerimisel oleme tõlgiks/vahemeheks kliendi ja programmeerija vahel
 • Abi andmebaaside turvamisel
 • Vigasaanud andmebaaside taastamine
 • Nimekiri ei ole ammendav, reageerime vastavalt kliendi soovidele!

Bautman OÜ

Majandustarkvara  |  Ivo Sild  |   tel. +372 5523 593   |   E-kiri: info@bautman.ee