HansaRaamast on saanud Standard Hansa!

25. juuni 2012

Standard Hansa kuulub HansaWorldi auhindadega pärjatud ärihaldustarkvara perekonda. Standardi tooted on rahvusvaheliselt edukad majandustarkvara lahendused, mis on nüüd saadaval ka Eestis. Soovime Sulle meeldivat Standard Hansa kasutamist!

HansaRaama oli Eestis aktiivne ja enimmüüdud majandustarkvara 15 aasta vältel, nüüd jätkab samade traditsioonide pagasiga  Standard Hansa, mis on rahvusvaheliselt levinud ja toetatud toode.

Suur osa endise kodulehe materjale koos tooteinfo, demode allalaadimise ja vanema klienditoega asub nüüd veebiaadressil: 

www.standardhansa.ee

Uus koduleht uue info ja foorumiga asub siin:

http://www.standard-accounts.com/index

Uue lehe eelis seisneb selles, et kõik kasutajad saavad esitada küsimusi ja teised kasutajad saavad neile ka vastata. Samuti vastavad küsimustele konsultandid. Foorumis on klientidel võimalik leida vastuseid (http://standard-accounts.com/estonia/faq) ja esitada uusi küsimusi (http://standard-accounts.com/estonia/forum).

Standard Hansat saab juba HansaRaamast tuttava kuutasu eest rentida. Nendel, kes juba rendivad ei ole seega mingeid muudatusi ja  alati on võimaik olemasolevat versiooni uuendada.
Arendus- ja hoolduslepingud, mis on sõlmitud HansaRaamale kasutusõiguse litsentsi soetanuil, jäävad hetkel kehtima ning võimaldavad kliendil uuendada ja kõige uuemale versioonile ka mooduleid juurde rentida. Juurde on võimalik mooduleid rentida ainult kõige uuemale versioonile. Arenduslepinguta vanemate versioonide kasutajad võivad vanemate versioonide kasutamist jätkata, kuid mooduleid juurde rentida ei ole võimalik - täpsemini väljendudes on mõistagi võimalik, kui renditakse kõiki kasutatavaid mooduleid.

. . . . . . . . . . . . . .

HansaWorld on aidanud klientidel enam kui 20 aastat ERP äritarkvara abil edukalt oma ettevõtteid juhtida.
HansaWorld pakub ettevõtetele ühte integreeritud lahendust, mis sisaldab finantsjuhtimise, ettevõtte ressursside planeerimise ning kliendisuhete halduse võimalusi. HansaWorld on ERP tarkvaramüüjale tavatult loonud ka täielikult integreeritud lahendused erinevatele tööstusharudele nagu toiduainetetööstus, jaemüük, professionaalsed teenused, rent, tootmine, koolitamine jne.
HansaWorld Gruppi kuulub 20 kontorit, mis tegutsevad kõigil suurematel mandritel. HansaWorldi distributsioonikett katab 70 riiki ning tarkvara on juurutatud enam kui 75 000 ettevõttes 120 erinevas riigis..

HansaWorld Estonia AS
Viru Väljak 2
10111 Tallinn
Eesti
standardproducts@hansaworld.com


Uudiste arhiiv

Pakume teenuseid:

 • Programmide installeerimine, ka keerukamaid lahendusviise nõudvate server / klient lahenduste osas
 • Abi versioonide uuendamisel ja andmete konverteerimisel - näiteks vanematest versioonidest või hoopis kolmandast majandustarkvarast andmete ületoomisel
 • HansaWorld kogu tooteperekonna ning Taavi Palk palgaarvestustarkvara juurutusabi kiireimal võimalikul viisil
 • Majandustarkvara andmebaaside pilvemajutus ja pilvehalduri teenused
 • Blanketikujundus, näiteks arvete ja pakkumiste dokumendimallid
 • Muud erinevad teenused, näiiteks e-arvete liikluse seadistamine, muudatused uuenevate seadustega seoses 
 • Andmebaaside korrastus- ja hooldustööd, ka Mac OSX ja Linux käsurea serveritel
 • Vertikaallahenduste kohandamine vastavalt kliendi vajadustele, näiteks "rätsepatöö" tootmisettevõttele, hotellibroneeringud, tsekiprinterisse trükkimine, etiketiprinteri seadistamine otse HansaWorldist ribakoodide trükkimiseks, toodete komplekteerimine, ladude süsteem jpm
 • Erilahenduste programmeerimisel oleme tõlgiks/vahemeheks kliendi ja programmeerija vahel
 • Abi andmebaaside turvamisel
 • Vigasaanud andmebaaside taastamine
 • Nimekiri ei ole ammendav, reageerime vastavalt kliendi soovidele!

Bautman OÜ

Majandustarkvara  |  Ivo Sild  |   tel. +372 5523 593   |   E-kiri: info@bautman.ee