Jaanipäeva pakkumised:

31. mai 2012

Kuni Jaanipäevani pakume kõigile HansaWorldi vanade pakettide kasutajatele (FirstOffice, HansaWorld SBE) võimalust uuendada enda kasutuselolev raamatupidamisprogramm kaasaegse Books by HansaWorld 6.3 majandustarkvara vastu litsentsitasu maksmata, vaid Arendus- ja Hoolduslepingu tasu eest!

 Kuni Jaanipäevani pakume kõigile HansaWorldi vanade pakettide kasutajatele (FirstOffice, HansaWorld SBE) võimalust uuendada enda kasutuselolev raamatupidamisprogramm kaasaegse Books by HansaWorld 6.3 majandustarkvara vastu litsentsitasu maksmata. Tasuda tuleb vaid Arendus- ja Hoolduslepingu tasu eest!

 
Books by HansaWorld on rahvusvaheliste auhindadega tunnustatud HansaWorldi tooteseeria uue põlvkonna ärihaldustarkvara, mida on võimalik kasutada erinevates keeltes ja vajadusel ka läbi interneti veebilehitseja (internetibrauseri). Booksile on võimalik lisada ettevõtteid, kasutajaid ja mooduleid vastavalt ettevõtte vajadusele.
 
Lisaboonusena pakume võimalust võtta soodushinnaga -25% litsentside hinnakirjajärgsest hinnast kasutusele Books by HansaWorldi Kassamüügi (POS) ja Kliendihalduse (CRM) mooduleid:
 
Books by HansaWorldi kassamüügi moodul (vaata demovideot http://www.excellent.ee/et/books/video/) sisaldab kogu vajalikku jaemüügi funktsionaalsust. Kassamoodul on täielikult integreeritud pearaamatu ja laomooduliga, nii on pidevalt võimalik saada reaalajas ülevaade ettevõtte müügist või laoseisust, aga ka kliendi spetsiifilistest andmetest. Kassamüügi puhul arvestatakse samuti kliendile kehtivat hinnakirja. Hinnakirju saab kehtestada ka kindlaks perioodiks, mis teeb väga lihtsaks erinevate sooduskampaaniate korraldamise.
 
Kassamüügi moodul pakub ideaalset lahendust väikeste poodide kassasüsteemi lahendamiseks. Tarkvara laetakse tavalisse arvutisse ning see toimib nagu kassaaparaat. Programmiga saab liidestada mitmeid väliseid vahendeid nagu kassasahtel, ribakoodi lugeja, tšekiprinter või ka puutetundlik monitor. Maksevahenditena saab kasutada sularaha või krediitkaarti, aga ka kinkekaarte.
 
Kliendihalduse moodul on lihtne ja mugav vahend kliendikontaktide jälgimiseks, otse programmist klientidele e-mailide saatmiseks, masspostituse organiseerimiseks ning tegevuste planeerimiseks. Selles moodulis saab kogu tööpäeva jooksul registreerida erinevaid ülesandeid ja sündmusi nagu nt müügikontaktid klientidega, teenindus- ja konsultatsioonikokkulepped jne.
 
Mooduli eesmärk on jäädvustada klientidega suhtlemisel tekkinud info. Selle tulemuse põhjal saab jälgida, millal on toimunud kliendikontaktid, planeerida järgnevaid tegevusi, lisamüüke mingit artiklit ostnud klientidele jne. Eriti kasulik on sellise mooduli olemasolu teenindusfirmadele.
 
 
 

Uudiste arhiiv

Pakume teenuseid:

 • Programmide installeerimine, ka keerukamaid lahendusviise nõudvate server / klient lahenduste osas
 • Abi versioonide uuendamisel ja andmete konverteerimisel - näiteks vanematest versioonidest või hoopis kolmandast majandustarkvarast andmete ületoomisel
 • HansaWorld kogu tooteperekonna ning Taavi Palk palgaarvestustarkvara juurutusabi kiireimal võimalikul viisil
 • Majandustarkvara andmebaaside pilvemajutus ja pilvehalduri teenused
 • Blanketikujundus, näiteks arvete ja pakkumiste dokumendimallid
 • Muud erinevad teenused, näiiteks e-arvete liikluse seadistamine, muudatused uuenevate seadustega seoses 
 • Andmebaaside korrastus- ja hooldustööd, ka Mac OSX ja Linux käsurea serveritel
 • Vertikaallahenduste kohandamine vastavalt kliendi vajadustele, näiteks "rätsepatöö" tootmisettevõttele, hotellibroneeringud, tsekiprinterisse trükkimine, etiketiprinteri seadistamine otse HansaWorldist ribakoodide trükkimiseks, toodete komplekteerimine, ladude süsteem jpm
 • Erilahenduste programmeerimisel oleme tõlgiks/vahemeheks kliendi ja programmeerija vahel
 • Abi andmebaaside turvamisel
 • Vigasaanud andmebaaside taastamine
 • Nimekiri ei ole ammendav, reageerime vastavalt kliendi soovidele!

Bautman OÜ

Majandustarkvara  |  Ivo Sild  |   tel. +372 5523 593   |   E-kiri: info@bautman.ee